כל מה שיזם ובעל עסק צריכים לדעת על גיוס מימון חכם ונכון

הקמת עסק ואתה נמצא בשלבי צמיחה וזקוק למימון? יש לך מיזם נהדר וכל מה שחסר הוא מימון? אתה לא לבד! יזמים ועסקים קטנים ובינוניים רבים נתקלים בקשיים בגיוס אשראי עסקי או הלוואות, וכאשר הם מצליחים לקבל הלוואה, התנאים המוצעים להם בדרך כלל נוקשים והריבית גבוהה. לא ניכנס כאן לסיבות ולא נחפש אשמים במצב, אבל כן נגיד לכם שיש מה לעשות, ולא חייבים להשלים עם התנאים הדרקוניים שמוצעים לכם בבנקים.

מי, מה ומתי
הפתרון של גיוס אשראי והלוואות ממקורות חוץ מוסדיים הוא לא חדש, ומסייע לעסקים רבים "לעקוף" את המנגנון הבנקאי. אבל יחד עם החובה לערוך תכנון עסקי, פיננסי ושיווקי מקיף לפני גיוס הכסף, כדאי ומומלץ להיעזר בגיוס הכספים באנשי מקצוע מיומנים, ותיכף נגיע לזה.

קודם כל אנחנו רוצים להראות לך איך בדיוק סיוע מקצועי בגיוס אשראי יכול לעזור לכל בעל עסק, גם לך.
להרבה אנשים יש רעיון מעולה להקמת עסק או מיזם, רק מה, אין להם את המימון הדרוש להקים את העסק או גב כלכלי לתקופה הראשונה, בה אין רווחים או שיש רווחים נמוכים. אז הם מאפסנים את החלום במגירה והולכים לעבוד במשהו אחר "בינתיים", או שהם פונים ומקבלים הלוואה בתנאים דרקוניים, שעל פניו נותנת אשליה של אפשרות ולמעשה ברוב המקרים פשוט קוברת את העסק בערימת החובות לבנק עוד לפני שהוא קם.

גם לבעלי עסקים קיימים שרוצים להתרחב או לגדול או להתפתח חסר הרבה פעמים המרווח הכלכלי שיאפשר את זה. ואותו סיפור בדיוק חוזר גם אצלם, וגם אצל עסקים שמצויים בקושי זמני וזקוקים לתזרים מזומנים כדי לשרוד תקופה קשה.

סיפורי הצלחה
כדי להראות לכם את הפרקטיקה של הדוגמאות הכלליות הללו, בחרנו להביא כאן 4 דוגמאות למקרים בהם גיוס הכסף נעשה על ידנו, בצורה מקצועית, ובזכות הכסף הזה ובזכות התנאים המעולים שהשגנו עבור הלקוחות שלנו בעל העסק הצליח להתגבר על הקושי ולפרוח.

הגיע אלינו אדריכל שהיה זקוק ל- 200 אלף ש"ח לצורך השקעה בפרוייקט מסוים. גייסנו את הסכום תוך זמן קצר, ובריבית נמוכה מאוד. הפרוייקט יצא לדרך, ההלוואה הוחזרה במלואה, והרווח שלו היה יפה מאוד.

סייענו לא מזמן ליזם נדל"ן להחליף הלוואה יקרה בהלואה זולה ולמעשה ביצענו עבורו מחזור הלוואה בתנאים הרבה יותר טובים מאלה שהיו לו.

חברה בורסאית פנתה אלינו כיוון שהייתה זקוקה לתזרים מזומנים. גייסנו עבורה את הסכום המלא דרך חברות הביטוח, בריבית אפסית של 1.1%. אם אתם שואלים את עצמכם על כמה כסף מדובר – 76 מיליון ש"ח.

חברות נדל"ן מקימות פעמים רבות חברות בת לצורך פרוייקטים ספיציפיים. חברת הבת יכולה לקבל הלוואה או אשראי מהבנק, אבל חברת האם צריכה תזרים מזומנים עד שהפרוייקט יגיע לשלב הרווחי, כדי לשלם משכורת ולהמשיך את הפעילות השוטפת שלה. במקרים כאלה אנו מסייעים לחברה לגייס מימון חיצוני לצורך המשך העבודה השוטפת של החברה, וכמובן שהתנאים הם הרבה יותר טובים ממה שהם היו יכולים לקבל בכל מקום אחר.

מי אנחנו?
חברת "כלכלי פיננסים ויזמות בע"מ" מסייעת ליזמים ובעלי עסקים לגייס את ההון העצמי הנדרש להם כדי להקים עסק, להניע אותו קדימה או להוציא אותו מבעיה כלכלית זמנית. ההמלצה המקצועית היא, כמובן, לפנות לגיוס הכסף רק לאחר בניית אסטרטגיה מקיפה לעסק, אך בסופו של דבר אנחנו יכולים לסייע לבעלי עסקים ויזמים לגייס סכומים הנעים מעשרות אלפי שקלים ועד מיליוני שקלים, בהתאם לצורך.

ההצלחה שלנו בתחום גיוס הכספים משרתת את בעלי העסקים והיזמים איתם אנו עובדים, והיא אפשרית הודות לניסיון רחב היקף שיש לנו בתחום, מערכת קשרים עניפה והיכרות מעמיקה עם מערכת הבנקאות ועם קרנות הסיוע והאשראי השונות הפועלות מטעם המדינה או מטעם גופים פילנטרופיים כאלה ואחרים.

הניסיון הרב שיש לנו בתחום מאפשר לנו לזהות מהר מאוד איזה עסקים יוכלו לקבל אשראי והלוואה ואיזה לא, ואת השירות של בדיקת הזכאות לקבלת האשראי מהגוף המממן אנו מבצעים ללא עלות. התשלום עבור שירותי גיוס האשראי נעשה רק לאחר סיום התהליך ולאחר אישור קבלת המימון

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות