הדרך שלך למכור עסק, לרכוש עסק או ליצור שת”פ עסקי – ולהרוויח

קונה עסק? מוכר עסק? מחפש שיתופי פעולה עסקיים? מומחי "כלכלי פיננסים ויזמות” יסייעו לך לזהות הזדמנויות ולהימנע מסכנות בהחלטות החשובות בקריירה שלך כאיש עסקים.
כשבאים לרכוש או למכור עסק, לא פעם עושים זאת מתוך מחשבה על הפוטנציאל שיש בעסק. אך מה קורה כשאין לך דרך לבחון את הפוטנציאל? מה קורה כשהעסק עצמו בנוי במידה רבה על הבעלים, וקשריו עם הספקים, הלקוחות והסביבה העסקית הם חדשים לרוכש? כיצד ניתן "להחליק" את תקופת העברת הבעלות כך שהלקוחות והספקים ימשיכו לשמור אמונים לעסק? כיצד ניתן יהיה לתמחר את כל עלויות הרכישה והשינויים הנדרשים וכיצד לבחון האם יש לך את הכלים והיכולות להתמודד עם הרכישה? לשם כך אנו כאן.

“כלכלי פיננסים ויזמות``

מסייע לבעלי עסקים קיימים לאתר הזדמנויות לשיתופי פעולה ולטוות קשרים עסקיים עם עסקים אחרים לשם מיקסום הפוטנציאל ההדדי של עסקיהם.

“כלכלי פיננסים ויזמות``

מסייע לרוכשי העסקים לבחון את כל הזוויות של הרכישה, הן מבחינת יכולות הרוכש והן מבחינת האילוצים העסקיים הנובעים מהעסק עצמו או מהסביבה העסקית.

“כלכלי פיננסים ויזמות``

מסייע למוכרי העסקים להעריך את שווי העסק ולמקסם את התמורה מהמכירה תוך זיהוי מגמות בשווקים הרלוונטיים.

מומחי “כלכלי פיננסים ויזמות” ילוו אתכם עד חתימת העסקה או ההסכם, יסייעו לכם בבחינת משאבי הרוכש הפוטנציאלי, ווידוא המצגים העסקיים של המוכר והתחייבויות העסק הנמכר. אנו נבחן הן את רווחיות הפעילות העסקית השוטפת, ודרכים לייעולה, והן את מאזן החברה והתחייבויותיה ארוכות הטווח, ואת צבר ההזמנות הצפוי. אנו נתמחר באופן מושכל את המוניטין הנרכש של העסק. אנו נמפה את השחקנים בסביבה העסקית ונתווה אסטרטגיה עסקית ארוכת טווח בצד רשימת יעדים עסקיים קצרי טווח שיהוו אבני דרך להשגת המטרות העסקיות לאורך זמן.

כמו כן, מומחי "כלכלי פיננסים ויזמות" יסייעו במידת הצורך להשגת ההון הראשוני הנדרש לרכישת העסק, תוך צמצום עלויות מימון. אנו נסייע לבחון מדיניות מסוי אופטימלית, אנו נתווה אסטרטגיה שיווקית ומיתוגית מיטבית מבחינת עלויות מתן שירות או רכישת מוצר. למעשה, מומחי “כלכלי פיננסים ויזמות” יעשו את מה שהם מצטיינים בו: צמצום אי הוודאות כדי לאפשר לך כמוכר, רוכש או בעל עסק את האפשרות להגיע לרווחה כלכלית עם מינימום סכנות, כדי שתוכל לישון טוב בלילה.

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות